Alpinizmo kursai Vilniuje nuo 2021 m. kovo 29 d.

  Renkame grupę į ALPINIZMO KURSUS VILNIUJE. Kursai vyks salėje(Pašilaičiuose) bei miške(Baltupiuose) nuo kovo 29 d. pusantro mėnesio, DU KARTUS PER SAVAITĘ: PIRMADIENIAIS nuo 20 val. ir TREČIADIENIAIS nuo 19 val. Vieno užsiėmimo trukmė 3-4 valandos. Klauskite, rašykite, teiraukitės arba registruokitės: VIRVELAISVA@GMAIL.COM .
Kurso metu išmoksite dirbti su virvėmis, alpinistine įranga ir sistemomis, kilti bei leistis virve, saugoti komandos draugus, traversuoti, lipti su ledo įrankiais ir katėmis į ledo sieną, drytoolinti, lipti uolomis bei tinkamai pasiruošti kalnų žygiams ir varžyboms.
Kursai naujokams, tad ypatingo fizinio pasirengimo nereikia, reikia tik turėti noro lipti bei mokintis.
Po kursų bus galimybė toliau treniruotis su chebra ant įrengtų trasų, gilinti savo žinias ir didinti patirtį, kalnuose, varžybose ir pan

(Pasidalinkite šia informacija su draugais)

3 komentarai

 1. Andrej

  Sveiki,

  Rasiau Jums i el. pasta, nieks neatrase, bandau per puslapi pasyt, taigi:
  Rasau del alpinizmo kursu kurie bus rugsejo 4d. Noreciau suzinoti kiek sudaro grupe zmoniu? Ir kokia butu kaina? Kaip del irangos? Ar jau reik turet kazka savo? Ar jus isduodat? Esu visiskai dar sioj sryti zalias:) ar tureciau kazka pats savarankiskai kazka zinot? Dekoju.

 2. Marius

  Laba diena,

  Turiu keleta klausimu. Ar baigus alpinizmo kursus gaunamas kazkoks sertifikatas? Ka jis duoda? As su siuo sertifikatu galima dirbti instruktoriumi ir mokinti kitus asmenis? Ar galima darbinti aukstalipiu darbuose?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *