Organizuojami alpinizmo kursai Vilniuje nuo 2013 m. gegužės 6 d.

Renkama nauja grupė į alpinizmo kursus Vilniuje nuo 2013 m. gegužės 6 d. Kursai vyks pusantro mėnesio du kartus per savaitę: pirmadieniais(salėje) nuo 19:45 val. ir trečiadieniais(miške) nuo 19 val.
Temos: alpinistinė įranga, mazgai, alpinistiniai elementai ir sistemos, kilimas virve, nusileidimas, saugos organizavimas, saugos ryšiai, vienalaikė sauga, pakaitinė sauga, kopimų imitavimas, kopimas kačių bei ledo įrankių pagalba vertikaliai, lyderiavimas, susistabdymas čiuožiant šlaitu, gelbėjimo darbai, perkėlos ir polispastai, saugos stotelių ir saugos taškų organizavimas, įtvirtintų virvių ištraukinėjimas per atstumą, ir t.t. ir pan.
Po kursų bus galimybė toliau treniruotis su chebra ant įrengtų trasų.
Prieš tai baigę kursus dalyviai sėkmingai dalyvauja kalnų kelionių technikos(alpinizmo) varžybose, keliauja į kalnus bei alpinistinę techniką pritaiko kalnuose bei buityje. 🙂
Jei domina kursai, balandžio 29 d. 20 val. pirmadienį iš anksto pranešus galima ateiti į salę, pamatyti kaip vyksta treniruotė, užduoti rūpimus klausimus, gal būt ir užlipti šiek tiek virve su alpinistine įranga.
Daugiau info bei registruotis kursams gintarasgintaras@gmail.com .
O kurso pradžia gegužės 6 d. (gerai būtų apsispręsti iki gegužės 1 d.)
(Pasidalinkite šia informacija su draugais)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *