Rudeniniai alpinizmo kursai Vilniuje nuo 2013 m. rugsėjo 2 d.

Daug kas teiraujasi dėl alpinizmo kursų. Dabar kelionių metas, todėl vasarą kursai neorganizuojami, bet nuo rugsėjo VYKS mokymai naujokams ir ne tik.
Jau dabar pradedame rinkti naują grupę į alpinizmo kursus Vilniuje, kurių pradžia 2013 m. rugsėjo 2 d. Kursai vyks pusantro mėnesio du kartus per savaitę: pirmadieniais(salėje) ir trečiadieniais(miške) nuo 19 val. Vieno užsiėmimo trukmė 2-4 valandos. Grupėje iki 10 žmonių, tad nepraleiskite progos įsilieti į šaunią chebrą.
Drąsiai klauskite, rašykite, teiraukitės arba registruokitės:  virvelaisva@gmail.com .
Temos: alpinistinė įranga, mazgai, alpinistiniai elementai ir sistemos, kilimas virve, nusileidimas, saugos organizavimas, saugos ryšiai, vienalaikė sauga, pakaitinė sauga, kopimų imitavimas, kopimas kačių bei ledo įrankių pagalba vertikaliai, lyderiavimas, susistabdymas čiuožiant šlaitu, gelbėjimo darbai, perkėlos ir polispastai, saugos stotelių ir saugos taškų organizavimas, įtvirtintų virvių ištraukinėjimas per atstumą, ir t.t. ir pan.
Kursai naujokams, tad ypatingo fizinio pasirengimo nereikia, reikia būti sveikiems ir turėti noro lipti bei mokintis. J Kartais pasitaiko labai pajėgių naujokų, tad jiems  sudaroma galimybė tobulėti kartu su patyrusiom ir pajėgiom komandom.
Po kursų bus galimybė toliau treniruotis su chebra ant įrengtų trasų, kalnuose, varžybose ir pan.
Prieš tai baigę kursus dalyviai sėkmingai dalyvauja kalnų kelionių technikos(alpinizmo) varžybose, savarankiškose treniruotėse, keliauja į kalnus , alpinistinę techniką pritaiko kalnuose bei buityje ir smagiai leidžia laiką kartu.  🙂
(Pasidalinkite šia informacija su draugais)
http://tv.lrytas.lt/?id=13648362991362918515
https://www.virvelaisva.lt/ledo-laipiojimo-treniruote-i-medi-2012-sausis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *